مجمع عمومی فوق العاده شرکت سیمان دورود (نوبت دوم)

بدینوسیله از کلیه سهامدارن محترم شرکت سیمان دورود (سهامی عام) و یا نمایندگان قانونی آنها دعوت می شود در جلسه مجمع عمومی فوق العاده  این شرکت که راس ساعت 11:30 روز شنبه مورخ 1401/2/31 در محل سالن اجتماعات شرکت بین امللی بازرسی کالای تجاری IGI واقع در تهران- خیابان شهید مطهری- بعد از چهار راه قائم مقام فراهانی- پلاک 334 برگزار می گردد، حضور به رسانند. شایان ذکر است با توجه به ابلاعیه شماره  121/166547 مورخ 1400/10/4 سازمان بورس اوراق بهادار، حضور در جلسه مذکور علاوه بر هماره داشتن مدارک شناسایی معتبر از جمله کارت ملی معتبر و وکالت نامه یا معرفی نامه، تتنها با ارائه کارت واکسیناسیون و رعایت کامل دستورالعمل های بهداشتی امکان پذیر خواهد بود. ضمنا سهامداران گرامی که امکان حضور در جلسه را ندارند می توانند از طریق پایگاه اطلاع رسانی www.dcco.ir لینک ورود به جلسه را دریافت و به صورت مجازی و آنلاین مشاهده نمایند

دستور جلسه

2- اصلاح ماده 21 اساسنامه

3- سایر مواردی که در صلاحیت مجمع عمومی فوق العاده می باشد.

مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت سیمان دورود

بدینوسیله از کلیه سهامدارن محترم شرکت سیمان دورود (سهامی عام) و یا نمایندگان قانونی آنها دعوت می شود در جلسه دوم مجمع عمومی عادی سالانه این شرکت که راس ساعت 10 در محل سالن اجتماعات شرکت بین امللی بازرسی کالای تجاری IGI واقع در تهران- خیابان شهید مطهری- بعد از چهار راه قائم مقام فراهانی- پلاک 334 برگزار می گردد، حضور به رسانند. شایان ذکر است با توجه به ابلاعیه شماره  121/166547 مورخ 1400/10/4 سازمان بورس اوراق بهادار، حضور در جلسه مذکور علاوه بر هماره داشتن مدارک شناسایی معتبر از جمله کارت ملی معتبر و وکالت نامه یا معرفی نامه، تتنها با ارائه کارت واکسیناسیون و رعایت کامل دستورالعمل های بهداشتی امکان پذیر خواهد بود. ضمنا سهامداران گرامی که امکان حضور در جلسه را ندارند می توانند از طریق پایگاه اطلاع رسانی www.dcco.ir لینک ورود به جلسه را دریافت و به صورت مجازی و آنلاین مشاهده نمایند

مجمع عمومی فوق العاده سیمان خاش

بدینوسیله از کلیه صاحبان محترم سهام و یا نمایندگان قانونی آنها دعوت به عمل می آید تا در جلسه مجمع عمومی فوق العاده شرکت سیمان خاش (سهامی عام) که راس ساعت ۱۱:۳۰ ظهر روز یکشنبه مورخ 1401/02/18 در محل سالن اجتماعات شرکت بین المللی بازرسی کالای تجاری(IGI)واقع در تهران –خیابان شهید مطهری بعد از چهارراه قائم مقام فراهانی پلاک ۳۳۴ برگزار می گردد، حضور به هم رسانند.

با عنایت به ابلاغیه شماره ۱۶۶۵۴۷/۱۲۱ مورخ 1400/10/4 سازمان بورس اوراق بهادار ، برگزاری اجتماعات و حضور سهامداران به شرط رعایت شیوه نامه های بهداشتی جدید با ارائه کارت واکسیناسیون بلامانع است.

ضمنا مشاهده هم زمان مجمع از طریق سایت  WWW.KHASHCEMENT.IR  امکان پذیر می باشد.

همچنین سهامداران گرامی می توانند سوالات خودرا از طریق سامانه پیامکی شماره ۰۹۱۲۲۵۴۲۸۳۸مطرح نموده تا نسبت به پاسخگوئی آن مطابق ضوابط مجامع اقدام گردد.

دستور جلسه:

۱-    اصلاح ماده ۲۱ اساسنامه (شرایط حضور در مجامع و مشارکت در رای گیری)

۲-     سایر مواردی که در صلاحیت مجمع عمومی فوق العاده می باشد.

 سهامداران محترم و یا وکلا و نمایندگان قانونی آنان می توانند جهت دریافت  برگ ورود به جلسه با در دست داشتن اصل اوراق سهام و کارت ملی تا یک روز کاری قبل از برگزاری مجمع به محل دفتر مرکزی شرکت واقع در تهران –خیابان سهروردی کوچه شهید حمید قدس (اندیشه ۲) پلاک ۶۹ طبقه چهارم مراجعه نمایند.